Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:06:11

На 133 підприємствах Чернігівщини виявлені порушення трудового законодавства

17.05.2012   14:42Агенцiя

На 133 підприємствах (в установах, організаціях) Чернігівщини та у фізичних осіб-підприємців виявлено порушення законодавства про працю щодо оформлення трудових відносин та ведення кадрового діловодства.

Такі незаконні дії були вчинені загалом відносно 1430 працівників. Про це повідомив, оперуючи даними перевірок, заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області Олександр Загорнов.

Також, у ході проведених перевірок виявлено 9 працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин у 4 суб’єктах господарювання. Перевірками виявлено невідповідність чинному трудовому законодавству 53 договорів, укладених фізичними особами-підприємцями з найманими працівниками.

За підсумками перевірок посадовим особам підприємств та фізичним особам-підприємцям, які використовують найману працю, державними інспекторами праці видано 133 приписи щодо усунення порушень законодавства про працю. Відносно порушників трудового законодавства складено та передано до місцевих судів області 109 протоколів за частиною 1 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Два матеріали з ознаками злочину, передбаченого статтею 172 Кримінального передано до правоохоронних органів для розгляду та прийняття рішення в порядку статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України.

Загалом впродовж січня-квітня місяців поточного року державними інспекторами праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області проведено 430 перевірок додержання законодавства про працю, в тому числі з питань дотримання прав громадян при прийомі на роботу та працівників при звільненні з роботи, використання праці іноземців та осіб без громадянства, на підприємствах, в установах і організаціях області, а також у фізичних осіб, які використовують найману працю, в яких працює більше 27 тисяч осіб.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Суд виніс вирок чоловіку, який позбавив життя свою співмешканку

Суд виніс вирок чоловіку, який позбавив життя свою співмешканку 07:51

Завдяки наполегливій позиції прокурора Бахмацької місцевої прокуратури відносно 39-річного чоловіка винесено обвинувальний вирок за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.