Недобудов за 2011 рік стало на 159 менше
У Чернігівській області станом на 1 січня 2012р. налічувалося 634 об’єкта, що знаходилися в стадії незавершеного будівництва. Порівняно з попереднім обстеженням (на 1 січня 2011р.) кількість об’єктів незавершеного будівництва зменшилася на 159 одиниць.
Із загальної кількості незавершених об’єктів 37,2% знаходиться в стадії будівництва, на 62,8% – будівництво тимчасово припинено або законсервовано.
Найбільша їх кількість зосереджена в м.Чернігові (99 об’єктів), у Бахмацькому районі (61), Чернігівському (47), Ічнянському (46).
Серед об’єктів незавершеного будівництва налічувалося 476 будівель та 158 інженерних споруд, будівництво більшості з них тимчасово припинено або законсервовано (відповідно, 62,8% та 62,7% загальної кількості).
У незавершеному будівництві знаходиться 119 житлових будинків загальною площею 143,5 тис.м2, 16 загальноосвітніх навчальних закладів на 5342 учнівських місця, 7 дошкільних закладів на 315 місць, 4 лікарні на 349 ліжок, 11 поліклінік на 1625 відвідувань за зміну.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.