Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 21:46:55

Сири двох українських заводів знову викликали претензії у Росії

17.05.2012   08:06Агенцiя

У Росспоживнагляді запевнили, що не схильні затягувати перевірки і прийняття підсумкового рішення. Остаточний вердикт обіцяють протягом дня.

Росспоживнагляд в ході лабораторного контролю виявив недоліки у зразках сиру двох українських заводів, які раніше отримали дозвіл відновити постачання своєї продукції на російський ринок, аналіз зразків з двох інших підприємств поки не завершений, повідомив 16 травня керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко.

15 травня міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявив, що вони розраховують відновити постачання сирів на ринок РФ у найближчі дні. За його словами, продукція чотирьох заводів, підготовлена для експорту, пройшла внутрішній лабораторний контроль в Україні. Ніяких порушень, у тому числі щодо російських технологічних стандартів, виявлено не було, зазначив міністр. Присяжнюк додав, що в даний час українська продукція проходить зустрічний контроль російськими фахівцями.

“У нас є зразки з чотирьох заводів, які ми перевірили на місці, близько 30 партій. Зараз практично завершена робота щодо зразків двох заводів – „Гадячсир“і „Прометей“ філії „Менський“. Ті дані, які є, залишають питання щодо якісних показників. В кінці дня випишуть їм ці результати, і ми приймемо остаточне рішення. Решта два заводи знаходяться в роботі. Ми не схильні затягувати (перевірки і прийняття підсумкового рішення)”, – сказав Оніщенко.

http://news.dt.ua/ECONOMICS/siri_dvoh_ukrayinskih_zavodiv_znovu_viklikali_pretenziyi_u_rosiyi-102094.html

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини