Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 15:42:43

Чому жителі Масанів ходять пішки на 10 поверх?

16.05.2012   11:01

До інформ-агенції "Чернігівський монітор" звернулися жителі кількох багатоповерхівок мікрорайону Масани. Вони скаржаться на те, що у них в будинках не працюють ліфти. Будь-які спроби отримати допомогу від працівників ЖЕКу зводяться до однієї фрази: "Вкрали дорогі деталі - чекайте". А поки мами з дітьми та колясками, літні дідусі та бабісі стали заручниками ситуації.

Звернення мешканців будинків № 79 по вул. Красносільського та № 14 по вул. Незалежності

Звертаємось від мешканців під'їзду № 3 будинку № 79 по вул. Красносільського та під'їзду № 4 будинку № 14 по вул. Незалежності. Вже більше двох тижнів не працює ліфт – напередодні першотравневих свят злочинцями було вкрадено дорогі запчастини.

У під”їзді багато людей похилого віку, їм важко підійматися – вже на другому поверсі у бабусь збільшується тиск і паморочиться у голові, вони не можуть вести звичайний спосіб життя. Не легше доводиться й молодим мамам – три-чотири рази на день тягти на 7-8 поверхи і коляску, і дитину, і продукти, а це разом становить 20-30 кг! Не тримати ж дитину вдома, коли на дворі майже літо!

Чисельні звернення мешканців з приводу ремонту ліфту на “гарячу лінію” міської ради, до ЖЕКу № 13, служби ліфтів залишаються безрезультатними. Відповідь одна – в мікрорайоні Масани розграбовані ліфти в багатьох будинках, ремонт дорогий та тривалий у часі, тож – чекайте. А скільки чекати моєму 84-річному дідусеві – учаснику війни та пішки кульгати на 8 поверх!

Допоможіть, будь ласка!

Мешканці під'їзду № 3 будинку № 79 по вул. Красносільського
Мешканці під'їзду № 4 будинку № 14 по вул. Незалежності

P.s. З розповідей людей чули, що не працює вже більше 10 ліфтів в мікрорайоні Масани...

Останні новини Чернігівщини

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини