Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 12:03:00

Обговорено актуальні проблеми сучасного містобудування області

16.05.2012   06:15

15 травня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у роботі круглого столу на тему “Актуальні проблеми сучасного містобудування Чернігівського регіону: інноваційні підходи та перспективи розвитку”.

Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації зауважив, що питання, внесені на розгляд, відіграють вагому роль у вирішенні стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку області, перетворенні її в конкурентоспроможний, інвестиційно привабливий регіон з високим рівнем життя населення та умовами для гармонійного розвитку особистості.

Він наголосив, що керівництво країни приділяє постійну увагу поступальному розвитку будівельної галузі. У цьому році з метою вдосконалення державної політики у сфері містобудування, забезпечення сприятливих умов розвитку галузі будівництва Президентом України В.Ф.Януковичем підписано закон щодо внесення змін до закону України“Про регулювання містобудівної діяльності”.

“Важливе значення для подальшого регіонального розвитку має робота над реалізацією найближчим часом соціальних житлових ініціатив Глави держави. Вважаємо, що найбільшого ефекту при реалізації президентських житлових ініціатив можна досягнути за умови комплексного застосування вже діючих в області житлових програм”, – підкреслив Володимир Хоменко.

Сфера містобудівної діяльності пов’язана з плануванням і організацією просторового середовища для функціонування промислового і виробничого комплексів, проживання і відпочинку, сфери соціально-культурних і побутових потреб людини.

Головними напрямками у цій діяльності є розвиток будівельного комплексу, розбудова інфраструктури, ефективне використання природно-ресурсного, історико-культурного потенціалу, розвиток туризму та інше.

Керівник області відзначив, що за останні роки в області реалізовано ряд масштабних проектів в різних галузях економіки, що дозволило ввести потужності по виробництву молочних консервів на ПАТ Ічнянський молочноконсервний комбінат; пластмасової тари на ТОВ Пластбокс Україна в Чернігові, а також низки об’єктів агропромислового комплексу в Бахмацькому, Ічнянському, Талалаївському, Семенівському районах.

В поточному році пріоритетним в діяльності обласної державної адміністрації буде впровадження інвестиційних проектів по енергозбереженню та енергоефективності.

Особлива увага приділяється розбудові об’єктів соціальної сфери. До початку нового навчального року планується введення в дію Седнівського навчально-виховного комплексу в Чернігівському районі, Носівської і Новобасанської загальноосвітніх шкіл.

Значна увага приділяється збереженню та відновленню пам’яток історичної спадщини. Відреставровано комплекс пам’яток Національного заповідника “Гетьманська столиця” в місті Батурин. На часі роботи по відродженню історичного середовища Любеча, Седнєва, Чернігівського дитинця, багатьох інших міст і містечок, що зберігають пам’ять про багатовікову історію нашої древньої Чернігово-Сіверської землі.

Володимир Хоменко наголосив на важливості та необхідності регулярного проведення подібних зустрічей та висловив переконання, що обговорення за „круглим столом” цих та інших містобудівних проблем сприятиме відчутним позитивним зрушенням в будівельній галузі нашого регіону.

Учасники засідання також переглянули відеофільм “Фрагменти забудови і благоустрою населених пунктів Чернігівської області” та ознайомилися з виставкою “Забудова і благоустрій населених пунктів Чернігівщини”.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.