Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 00:49:21

Обговорено актуальні проблеми сучасного містобудування області

16.05.2012   06:15

15 травня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у роботі круглого столу на тему “Актуальні проблеми сучасного містобудування Чернігівського регіону: інноваційні підходи та перспективи розвитку”.

Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації зауважив, що питання, внесені на розгляд, відіграють вагому роль у вирішенні стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку області, перетворенні її в конкурентоспроможний, інвестиційно привабливий регіон з високим рівнем життя населення та умовами для гармонійного розвитку особистості.

Він наголосив, що керівництво країни приділяє постійну увагу поступальному розвитку будівельної галузі. У цьому році з метою вдосконалення державної політики у сфері містобудування, забезпечення сприятливих умов розвитку галузі будівництва Президентом України В.Ф.Януковичем підписано закон щодо внесення змін до закону України“Про регулювання містобудівної діяльності”.

“Важливе значення для подальшого регіонального розвитку має робота над реалізацією найближчим часом соціальних житлових ініціатив Глави держави. Вважаємо, що найбільшого ефекту при реалізації президентських житлових ініціатив можна досягнути за умови комплексного застосування вже діючих в області житлових програм”, – підкреслив Володимир Хоменко.

Сфера містобудівної діяльності пов’язана з плануванням і організацією просторового середовища для функціонування промислового і виробничого комплексів, проживання і відпочинку, сфери соціально-культурних і побутових потреб людини.

Головними напрямками у цій діяльності є розвиток будівельного комплексу, розбудова інфраструктури, ефективне використання природно-ресурсного, історико-культурного потенціалу, розвиток туризму та інше.

Керівник області відзначив, що за останні роки в області реалізовано ряд масштабних проектів в різних галузях економіки, що дозволило ввести потужності по виробництву молочних консервів на ПАТ Ічнянський молочноконсервний комбінат; пластмасової тари на ТОВ Пластбокс Україна в Чернігові, а також низки об’єктів агропромислового комплексу в Бахмацькому, Ічнянському, Талалаївському, Семенівському районах.

В поточному році пріоритетним в діяльності обласної державної адміністрації буде впровадження інвестиційних проектів по енергозбереженню та енергоефективності.

Особлива увага приділяється розбудові об’єктів соціальної сфери. До початку нового навчального року планується введення в дію Седнівського навчально-виховного комплексу в Чернігівському районі, Носівської і Новобасанської загальноосвітніх шкіл.

Значна увага приділяється збереженню та відновленню пам’яток історичної спадщини. Відреставровано комплекс пам’яток Національного заповідника “Гетьманська столиця” в місті Батурин. На часі роботи по відродженню історичного середовища Любеча, Седнєва, Чернігівського дитинця, багатьох інших міст і містечок, що зберігають пам’ять про багатовікову історію нашої древньої Чернігово-Сіверської землі.

Володимир Хоменко наголосив на важливості та необхідності регулярного проведення подібних зустрічей та висловив переконання, що обговорення за „круглим столом” цих та інших містобудівних проблем сприятиме відчутним позитивним зрушенням в будівельній галузі нашого регіону.

Учасники засідання також переглянули відеофільм “Фрагменти забудови і благоустрою населених пунктів Чернігівської області” та ознайомилися з виставкою “Забудова і благоустрій населених пунктів Чернігівщини”.

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини