Витрати населення Чернігівської області в ІII кварталі 2016 року. ДОВІДКА
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати середньостатистичної сім’ї області в III кварталі 2016 р. складали 5121 грн.
Більше половини з них (52%) складали витрати на харчування, як і в Україні в цілому. Серед регіонів частка таких витрат коливалася від 61% у Рівненській області до 45% на Житомирщині.
Жителі Чернігівської області зменшили витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг, які щомісячно становили 33% сукупних витрат (у III кварталі 2015 р. – 35%). Найбільше таких витрат здійснили жителі Закарпаття та Кіровоградщини – по 43%, Харківщини – 42% й м.Києва – 41%.
Частка витрат домогосподарств області на оплату житла, комунальних продуктів та послуг складала майже 6%, з якої сума пільг та субсидій – 1,2%. У середньому в Україні цей показник склав 8%, найбільшим він був у м.Києві (13%), а найменшим в Івано-Франківській та Чернівецькій областях (по 5% у кожній).
Щомісячно на купівлю одягу, взуття чернігівці спрямовували 6% сімейного бюджету, на охорону здоров’я та транспорт – по 5%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку, поточне утримання житла та зв’язок – по 2%, на освіту, відпочинок і культуру – по 1%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.