Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 08:28:54

Зовнішня торгівля товарами в Чернігівської області у 2016 році. ДОВІДКА

18.02.2017   09:17Агенцiя

У 2016 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 129 країн світу.

Протягом року  експортовано товарів на 427 млн.дол. США, що на 23% менше, ніж у 2015 р., імпортовано – на 473 млн.дол. США (на 24% більше).

Більше половини (54%) експорту формували поставки до Росії (на 46 млн.дол. США), Єгипту (на 32 млн.дол.), Білорусі (на 27 млн.дол.), Румунії та Туреччини (по 26 млн.дол. до кожної), Грузії (на 24 млн.дол.) Молдови (на 18 млн.дол.), Польщі (на 16 млн.дол.), Нідерландів (на 14 млн.дол.).

Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (23% від загального експорту), з яких майже дві третини експортовано до Єгипту, Іспанії, Ірану, Нідерландів, Портуґалії, Бельґії, Таїланду та Італії.

Суттєві поставки  виробів із паперу та картону здійснювалися до Росії, Казахстану та Азербайджану;  деревини та виробів із неї – до Туреччини та Китаю;  готових харчових продуктів – до Грузії та Молдови; насіння й плодів олійних рослин – до Єгипту, Ірану, Франції, Туреччини та Нідерландів; одягу текстильного – до Польщі, Франції та Нідерландів.
   
Понад 70% імпорту товарів забезпечували Білорусь, Німеччина,  Російська Федерація,  Бразілія, Італія, Китай, Велика Британія, Туреччина та Польща.
   
В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти (25%), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16%), текстильні матеріали та текстильні вироби (12%), папір та картон (10%), котли, машини (7%), добрива та мінеральні продукти (по 5% кожна).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі 08:24

День Тетяни (Тетяни Водохресної) - свято, яке християни відзначають 25 січня. Цього дня у Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся традиційний великий концерт, режисером, вокалісткою і ведучою якого, так само вже традиційно, виступила артистка центру, лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Олійник. Допомагав їй - ведучий Дмитро Обєдніков.

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації 08:17

Прилуцька місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), яке відповідно до ст. 45 КК України є корупційним.

В Чернігові поліція викрила покерний клуб

В Чернігові поліція викрила покерний клуб 08:00

Незважаючи на заборону, поодинокі зухвальці все ж наважуються здійснювати незаконну діяльність з організації грального бізнесу. Правоохоронці продовжують боротьбу з «нелегалами».

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 07:41

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини