Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчимо безробітних!
Весна традиційно пожвавлює попит на робочі руки, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи, тому керівники сільгосппідприємств завчасно готуються до нового сезону, активно шукаючи працівників.
Щоправда, знайти кваліфіковані кадри виявляється не так уже й просто. Враховуючи вимоги роботодавців до якості робочої сили, використання сучасної техніки, застосування новітніх технологій обробки землі й вирощування сільськогосподарських культур, служба зайнятості забезпечує професійне навчання робітників для сільського господарства за сучасними навчальними планами і програмами.
Цього року на замовлення аграріїв Чернігівщини протягом лютого-березня буде підготовлено понад сотню робітників, а саме: трактористів-машиністів сільгоспвиробництва різних категорій, водіїв автотранспортних засобів та працівників сільськогосподарських підприємств. Всі вони безкоштовно за направленням служби зайнятості підвищуватимуть кваліфікацію. Це дозволить незайнятим громадянам отримати бажану роботу і стабільний заробіток, а роботодавцям – кваліфіковані кадри.
Під час навчання шукачі роботи ознайомляться з новітніми технологіями в сільгоспвиробництві, сучасною технікою та особливостями керування нею, управлінням, експлуатацією та обслуговуванням, основами охорони праці тощо. Навчання проводитимуть викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.
Перша група слухачів, а це безробітні Бахмаччини, вже сіли за парти. Вчаться на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Безпечне ведення робіт в сільському господарстві». Незабаром розпочнуть навчання безробітні з Куликівського, Талалаївського, Ріпкинського та Сосницького районів.
Валентина Федусь
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.