Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 20:45:50

Незаконну оборудку з ПДВ майже на 4 млн.грн. викрито податківцями Чернігівщини

14.05.2012   10:05Агенцiя

В ході відпрацювання підприємств ризикової категорії, зокрема одного з потужних підприємств області, яке є переможцем державних закупівель і обсяги постачання ним послуг у поточному році склали більше 400 млн.грн., співробітники управління податкової міліції ДПC у Чернігівській області встановили факт ухилення від сплати податків у сумі близько 4 млн.грн.

Службові особи підприємства протягом 2010 року безпідставно збільшили податковий кредит та валові витрати, використовуючи документи, які мали засвідчувати постачання товару (автомобілів, комплектуючих, будівельних матеріалів), підприємств з ознаками фіктивності, зареєстрованими у Києві та Донецьку.

Слідчий відділ ДПС у Чернігівській області порушив кримінальну справу за умисне ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

У результаті проведених оперативно-розшукових заходів та слідчих дій завдані державі збитки відшкодовані в повному обсязі.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини