Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 07:58:23

Чернігівщина серед лідерів з виробництва молока

09.02.2017   08:56Агенцiя

За попередніми підсумками минулого року, Чернігівська область – одна з найбільших виробників молока в Україні з показником 549,1 тисячі тонн.

Доволі високе місце в рейтингу забезпечило збільшення виробництва молока саме серед сільськогосподарських підприємств. Минулоріч ними надоєно 227,5 тисячі тонн молока. Це на 9,6 тисячі тонн, або 4,4 % більше проти відповідного періоду 2015 року.

Питома вага сільгосппідприємств серед всіх категорій виробників – 41 % (по Україні – 26 %). Інші 59 % приходяться на домогосподарства Чернігівщини.

Найбільше молока виробляють у Бахмацькому та Ічнянському районах – 32% від загальнообласного обсягу.

До речі, за минулий рік на 403 кілограми (8,6 %) зріс показник продуктивності дійної череди, в середньому по області він склав 5098 кілограмів. Уперше надій молока сягнув позначки 5 тисяч тонн.

Таких результатів вдалося досягти завдяки людям, які, попри негативні тенденції у галузі тваринництва, продовжують розвивати молочне скотарство, роблячи його прибутковим.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини