За 2016 рік показники промисловості на Чернігівщині виросли на 6%
Виробництво промислової продукції в Чернігівській області за підсумками минулого року склало 106% у порівнянні з 2015 роком. Показник по Україні – 102,4%.
У переробній промисловості при загальному зростанні індексу на 12,7% майже всі базові галузі продемонстрували позитивний результат.
Найбільший приріст – у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів (+21,9%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри та виробів зі шкіри (+17,8%) та машинобудуванні (+16,3%).
На 19% також перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, на 15% – хімічних речовин і хімічної продукції.
Від’ємний результат отримано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (-1,3%). На 11,7% знизилися і показники виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності.
На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря приріст склав 9,3%.
За інформацією Управління промисловості, транспорту і зв’язку Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.