Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 06:26:48

45,7 млн. грн. додаткових надходжень забезпечила податкова міліція Чернігівщини до державної скарбниці

11.05.2012   12:49Агенцiя

Із 1,8 млрд. грн. податкових надходжень, які надійшли до державної скарбниці за 4 місяці поточного року від платників податків Чернігівщини, 45,7 млн. грн. грошових коштів забезпечила податкова міліція області.

Про це повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнєцов під час оперативної наради.

За його словами перед підрозділами податкової міліції регіону поставлені завдання: руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків, протидія оборудкам з ПДВ під час експорто-імпортих операцій, та злочинам у сфері оподаткування з використанням новітніх технологій, виявлення користувачів конвертаційних центрів, контроль за надходженням до державного та місцевих бюджетів, а також на посиленні роботи з контролю ринку підакцизних товарів та протидії їх незаконному обігу. Результати роботи в цьому напрямі доволі вагомі.

“За чотири місяці податковими міліціонерами Чернігівщини у сфері оподаткування викрито 42 злочини, з яких 15 – за ухилення від сплати податків, попередили 9 спроб незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму 4,1 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ”, – акцентував Сергій Кузнєцов.

Також фахівцями податкової міліції викрито 14 злочинів відносно осіб, які займалися незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортуванням з метою збуту підакцизних товарів.

Припинено діяльність 8 підпільних виробництв товарів широкого вжитку. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 5,7 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – на 1,8 млн. грн..

8 кримінальних справ направлено до суду.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.