Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 20:15:43

45,7 млн. грн. додаткових надходжень забезпечила податкова міліція Чернігівщини до державної скарбниці

11.05.2012   12:49Агенцiя

Із 1,8 млрд. грн. податкових надходжень, які надійшли до державної скарбниці за 4 місяці поточного року від платників податків Чернігівщини, 45,7 млн. грн. грошових коштів забезпечила податкова міліція області.

Про це повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнєцов під час оперативної наради.

За його словами перед підрозділами податкової міліції регіону поставлені завдання: руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків, протидія оборудкам з ПДВ під час експорто-імпортих операцій, та злочинам у сфері оподаткування з використанням новітніх технологій, виявлення користувачів конвертаційних центрів, контроль за надходженням до державного та місцевих бюджетів, а також на посиленні роботи з контролю ринку підакцизних товарів та протидії їх незаконному обігу. Результати роботи в цьому напрямі доволі вагомі.

“За чотири місяці податковими міліціонерами Чернігівщини у сфері оподаткування викрито 42 злочини, з яких 15 – за ухилення від сплати податків, попередили 9 спроб незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму 4,1 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ”, – акцентував Сергій Кузнєцов.

Також фахівцями податкової міліції викрито 14 злочинів відносно осіб, які займалися незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортуванням з метою збуту підакцизних товарів.

Припинено діяльність 8 підпільних виробництв товарів широкого вжитку. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 5,7 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – на 1,8 млн. грн..

8 кримінальних справ направлено до суду.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини