Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 10:16:07

45,7 млн. грн. додаткових надходжень забезпечила податкова міліція Чернігівщини до державної скарбниці

11.05.2012   12:49Агенцiя

Із 1,8 млрд. грн. податкових надходжень, які надійшли до державної скарбниці за 4 місяці поточного року від платників податків Чернігівщини, 45,7 млн. грн. грошових коштів забезпечила податкова міліція області.

Про це повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнєцов під час оперативної наради.

За його словами перед підрозділами податкової міліції регіону поставлені завдання: руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків, протидія оборудкам з ПДВ під час експорто-імпортих операцій, та злочинам у сфері оподаткування з використанням новітніх технологій, виявлення користувачів конвертаційних центрів, контроль за надходженням до державного та місцевих бюджетів, а також на посиленні роботи з контролю ринку підакцизних товарів та протидії їх незаконному обігу. Результати роботи в цьому напрямі доволі вагомі.

“За чотири місяці податковими міліціонерами Чернігівщини у сфері оподаткування викрито 42 злочини, з яких 15 – за ухилення від сплати податків, попередили 9 спроб незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму 4,1 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ”, – акцентував Сергій Кузнєцов.

Також фахівцями податкової міліції викрито 14 злочинів відносно осіб, які займалися незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортуванням з метою збуту підакцизних товарів.

Припинено діяльність 8 підпільних виробництв товарів широкого вжитку. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 5,7 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – на 1,8 млн. грн..

8 кримінальних справ направлено до суду.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43

На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.

Прилуцькі поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо підозрюваної у грабежі 09:11

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали до Прилуцької окружної прокуратури обвинувальний акт щодо 23-річної мешканки Ніжина, яка відкрито заволоділа товаром із магазину.

Відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради 08:50

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Курені відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини