Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 02:28:25

На Чернігівщині більше не існує газопроводів, які не мають власників

26.10.2011   10:40Агенцiя

Під час проведення місячника безпечного використання газу в побуті управлінням Держгірпромнагляду по Чернігівській області було поставлено крапку в довготривалій справі щодо технічного обслуговування систем газопостачання Борзнянського району.

Протягом року управління  неодноразово  зверталося до адміністрації Борзнянського району  та ПАТ «Чернвігівгаз»  щодо забезпечення  безпечної експлуатації  газопроводів, які раніше перебували в зоні відповідальності комунального підприємства «Борзнагаз», а після його ліквідації стали фактично безхазяйними.

За ініціативою управління це питання неодноразово розглядалось на міському та обласному рівнях, ставилось одним з головних пунктів до порядку денного засідань міської і районної рад, обласної комісії з безпеки життєдіяльності та ліквідації наслідків  Чорнобильської катастрофи. 

Відтепер система газопостачання Борзнянського району перебуває на балансі ПАТ «Чернігівгаз», що сприятиме забезпеченню належного рівня технічного обслуговування газопроводів та безпеку їх експлуатації.

Держгірпромнагляд України

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини