Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 11:51:21

Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста Чернігова

26.10.2011   08:57Агенцiя

Велике значення податківці міста приділяють наповненню місцевого бюджету, оскільки це є джерелом виконання місцевих соціальних програм та своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

На наповнення місцевого бюджету позитивно впливає налагодження роз’яснювальної роботи серед платників податків, проведення відповідної роботи серед керівників підприємств та установ, організація та проведення заходів, спрямованих на недопущення виплати заробітної плати “у конвертах”, проведення кампанії декларування та організація різноманітних профілактичних заходів.

Податковою інспекцією встановлено щоденний моніторинг за сплатою до бюджету податку з доходів фізичних ociб по бюджетоутворюючих підприємствах та контроль за тими з них, які мають заборгованість з виплати заробітної плати, своєчасно не перераховують до бюджету податок або виплачують заробітну плату у розмірах, менших за мінімальний.

Зокрема, у поточному році було виявлено 1694 наймані ocо6и, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцями. За рахунок проведеної роботи до бюджету надійшло 133,1 тис. грн. податку на доходи фізичних oci6.

Такі результати свідчать про те, що податківці міста продовжують працювати у звичному для них режимі та забезпечувати стабільні надходження до бюджету міста. Адже це – запорука благополуччя кожного його мешканця.

Шкібтан Віктор, завідувач сектору оперативних перевірок ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці 11:19

Північний апеляційний господарський суд 27.09.2022 залишив без змін рішення Господарського суду Чернігівської області, яким задоволено вимоги прокурора щодо повернення земельної ділянки площею майже 6 тис. квадратних метрів.

У Чернігові відкрили виставку про події весни 2022 11:16

Днями для Чернігівщини настане важлива дата - півроку, як регіон був звільнений від навали загарбників армії рф.

Бібліотеки Чернігівщини в реаліях війни 11:11

28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка провела на платформі Zoom семінар «Бібліотеки Чернігівщини в реаліях війни». На онлайн-зустріч зареєструвалися понад 70 учасників, але через відсутність світла та інтернету долучилися 60 представників бібліотек територіальних громад області.

На Чернігівщині у вересні щомісячні страхові виплати отримали майже 2,8 тисячі потерпілих на виробництві

На Чернігівщині у вересні щомісячні страхові виплати отримали майже 2,8 тисячі потерпілих на виробництві 11:07

У вересні майже 2,8 тис. потерпілих на виробництві та членів їх родин отримали щомісячні страхові виплати.

Спеціальний кореспондент Суспільне Чернігів отримав спецприз конкурсу «Честь Професії» 11:04

Спеціальний кореспондент Суспільне Чернігів Олександр Котенко отримав спецприз конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» за найкраще новинне висвітлення резонансної події в локальному медіа з проєктом «Історія чоловіка, який вибрався з могили після розстрілу. Лежав між двома вбитими братами».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини