Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста Чернігова
Велике значення податківці міста приділяють наповненню місцевого бюджету, оскільки це є джерелом виконання місцевих соціальних програм та своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.
На наповнення місцевого бюджету позитивно впливає налагодження роз’яснювальної роботи серед платників податків, проведення відповідної роботи серед керівників підприємств та установ, організація та проведення заходів, спрямованих на недопущення виплати заробітної плати “у конвертах”, проведення кампанії декларування та організація різноманітних профілактичних заходів.
Податковою інспекцією встановлено щоденний моніторинг за сплатою до бюджету податку з доходів фізичних ociб по бюджетоутворюючих підприємствах та контроль за тими з них, які мають заборгованість з виплати заробітної плати, своєчасно не перераховують до бюджету податок або виплачують заробітну плату у розмірах, менших за мінімальний.
Зокрема, у поточному році було виявлено 1694 наймані ocо6и, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцями. За рахунок проведеної роботи до бюджету надійшло 133,1 тис. грн. податку на доходи фізичних oci6.
Такі результати свідчать про те, що податківці міста продовжують працювати у звичному для них режимі та забезпечувати стабільні надходження до бюджету міста. Адже це – запорука благополуччя кожного його мешканця.
Шкібтан Віктор, завідувач сектору оперативних перевірок ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.