Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:44:38

Чернігівська митниця за 4 місяці поточного року перерахувала до Державного бюджету України понад 674 мільйони гривень, що на 59% перебільшує минулорічний показник

08.05.2012   13:27

Чернігівська митниця у січні-квітні 2012 року перерахувала до Державного бюджету України 674,1 мільйони гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2011 року, надходження митних платежів збільшились на 252 мільйони або на 59,6%.

Начальник митниці Олександр Іванов повідомив також, що показник середньоденних надходжень митних платежів зараз становить понад 8 мільйонів гривень і збільшився, відповідно до даних минулого року, в 1,6 рази. Найбільші суми податків були сплачені до Держбюджету при митному оформленні імпорту нафтопродуктів – понад 320 мільйонів гривень, тютюнової сировини – 56, пневматичних гумових шин – 25, вантажних автомобілів – 19, добрив – 18, шоколаду та виробів з нього – 17 мільйонів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 3 569,63 мільйони гривень, з яких експорт становить 1 006,57 мільйонів та імпорт – 2 563,06 мільйони гривень.

Протягом 4-х місяців 2012 року обсяги загального імпорту, порівняно з відповідним періодом минулого року, збільшились на 35%, тобто на 658,77 мільйонів гривень. Найбільшу питому вагу в загальному товарообігу імпорту в зоні діяльності Чернігівської митниці становлять наступні групи товарів: палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки (33% загального обсягу імпорту), тютюн та промислові замінники тютюну (12%), папір і картон, вироби з паперової маси, паперу або картону (6%). Разом з тим спостерігається тенденція до збільшення обсягів загального експорту – на 1,34 мільйони гривень. Основу експорту товарів складають наступні галузеві групи товарів: папір і картон, вироби з паперової маси, паперу або картону (27% загального обсягу), тютюн та промислові замінники тютюну (12%), реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої та їх частини (10%).

У напрямку боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями протягом 4-х місяців співробітниками митниці виявлено та припинено 258 фактів порушень митного законодавства, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 8 мільйонів гривень. З початку року порушено 6 кримінальних справ, предметами контрабанди у яких є наркотичні засоби (канабіс, гашиш), порох та холодна зброя.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини