Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 20:09:36

Діяльність вантажного автотранспорту Чернігівської області

26.10.2011   07:36

30 жовтня автомобілісти і дорожники відзначають своє професійне свято, яке є одним із найбільш поширених свят не тільки для працівників цих галузей, а й для всіх власників автотранспортних засобів.

За 9 місяців 2011р. підприємства автомобільного транспорту області, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями на власному автотранспорті, доставили замовникам 1,7 млн.т вантажів, що на 7,4% більше рівня відповідного періоду 2010р. Вантажооборот виконано в обсязі 828,1 млн.ткм, який зріс на 13,1%. Найпотужнішими перевізниками були транспортники обласного центра: ПАТ “АТП–17462”, ВАТ “АТП–17454”, ТОВ “Центр-Євро-Транс Плюс”, ПП “Укрінтерсофт”, ТОВ “ОЗЗІ”.

На ринку транспортних послуг активно функціонують приватні перевізники. Вони виконують автомобільні вантажоперевезення в Україні та за її межами. На 1 жовтня 2011р. в області налічувалося 1146 фізичних осіб-підприємців, у власності яких знаходилася 2001 вантажівка.

Частка перевезених вантажів та вантажообороту, виконаних приватними підприємцями області, становила, відповідно, 75,6 та 86,2% загального обсягу.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.