Фінансові результати великих та середніх підприємств м. Чернігова в січні–вересні 2016 року. ДОВІДКА
За даними фінансової звітності, великі та середні підприємства м.Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) у січні–вересні 2016 р. отримали прибутковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 165 млн.грн. (у січні–вересні 2015 р. – 224 млн.грн збитку), повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 74%, отримано 370 млн.грн прибутку, що на 9% менше, ніж за відповідний період минулого року.
Найбільший прибутковий фінансовий результат одержали підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (40%), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (18%).
Із загальної кількості підприємств 26% мали збитки, їх сума проти січня–вересня 2015 р. зменшилася в 3 рази.
Значні обсяги збитків отримали підприємства машинобудування, транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності.
Останні новини Чернігівщини
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія
2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37
День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.