На Чернігівщині знято обмеження на рух вантажного транспорту
Станом на 3 травня 2012 р. знято обмежено рух за массою для великовагового транспорту, що були введені на час весняної повені:
1. Транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 8 тонно-сил на автомобільних дорогах державного значення:
– Н-07 Київ – Суми – Юнаківка на ділянці км 151 – км 209 (від м. Прилуки до межі із Сумською областю);
– Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч, км 14 – км 211 на всій протяжності;
– Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка на всій протяжності;
– Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” на ділянці км 10 – км 50 (від а/д М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзді до м. Славутич (на всій протяжності);
– Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП “Катеринівка” на всій протяжності в межах Чернігівської області;
– Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин на ділянці км 0 – км 66 та км 80 – км 155 до перехрестя з дорогою Н-07;
– Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника “Качанівка” на всій протяжності.
2. Вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 6 тонно-сил на територіальних дорогах місцевого значення, крім під’їздів до Прилук, Ніжина, Борзни, Бахмача.
3. Вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 6 тонн і осьовим навантаженням понад 4 тонно-сил на інших дорогах місцевого значення.
Укравтодор
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.