Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 05:36:12

За 10 місяців 2016 року чернігівські платники збільшили надходження до Державного бюджету на понад 147 млн. гривень

18.11.2016   07:45Агенцiя

На брифінгу в.о. заступника начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Вікторія Соломко розповіла про стан надходжень податків (зборів, обов’язкових платежів) до бюджету.

Так, за підсумками січня - жовтня  2016 року платниками Чернігівської ОДПІ до  загального фонду Державного бюджету сплачено 804,9 млн.грн, приріст до відповідного періоду минулого року складає 22,4 відс., додатково надійшло 147,1 млн.гривень. У жовтні п.р. платниками сплачено 79,4 млн.грн, що на 20 відсотків більше аналогічного показника минулого року.

Найбільшими за обсягами надходжень до Державного бюджету за 10 місяців п.р. є  податок на додану вартість, якого надійшло 357,6 млн.грн, податок на доходи фізичних осіб - 232,3 млн.грн, податок на прибуток - 79,3 млн.грн, військовий збір - 75,4 млн.гривень.

До місцевих бюджетів за січень-жовтень 2016 року платниками Чернігівської ОДПІ спрямовано 1100,3 млн.грн, що на 372,4 млн.грн або на 51,2 відс. більше аналогічного показника минулого року. У жовтні  п.р. зібрано 115,7 млн.грн, приріст до рівня минулого року становить  35,7  млн.гривень (44,6 відсотків).

Найвагомішими за обсягами надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб - 603,2 млн.грн, податок на майно  - 200,4 млн.грн, єдиний податок – 127,1 млн.грн, акцизний податок  - 101,6 млн.гривень.

Надходження єдиного внеску за 10 місяців п.р. склали  946,2 млн.гривень.

Податківець також повідомила про те, що за 10 місяців п.р. відшкодовано податку на додану вартість на поточний рахунок платника  (з урахуванням заявлених за минулі періоди) 363,0 млн.гривень.
У ході проведення заходу доповідач звернула увагу присутніх на те, що в приміщенні Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області функціонує Центр обслуговування платників.

«На сьогодні Центр є справжнім осередком надання сучасних адміністративних та сервісних послуг. Працівники інспекції забезпечують своєчасне, комфортне та якісне обслуговування всіх відвідувачів Центру», - зазначила Вікторія Соломко.

На завершення брифінгу податківець відповіла на запитання присутніх, подякувала представникам ЗМІ за прийняття участі у заході і увагу до діяльності податкової інспекції та нагадала про обов’язок своєчасно і у повному обсязі декларувати та сплачувати податки, адже  це запорука фінансової стабільності та добробуту кожного мешканця нашого міста.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.