Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:40:55

Виконавчий комітет визначив головних розпорядників бюджетних коштів для реалізації проектів-переможців міського конкурсу

17.11.2016   08:02Агенцiя

На засіданні виконавчого комітету 15 листопада визначено головних розпорядників бюджетних коштів для реалізації проектів-переможців міського конкурсу в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки.

На головних розпорядників коштів міського бюджету буде покладене завдання з реалізації проектів – переможців конкурсу за відповідним напрямком діяльності. Їх перелік ґрунтується на сутності змісту проектів, змісту основних функцій та напрямків діяльності структурних підрозділів Чернігівської міської ради.

На засіданні вирішено, що виконавчий комітет Чернігівської міської ради буде головним розпорядником коштів міського бюджету для проектів: «Після АТО» (розробник: громадська організація “Центр допомоги особам, що постраждали в наслідок військових конфліктів “Чернігів”); «Крок на зустріч» (Чернігівська обласна благодійна організація «Аратта»); «Семінар-практикум «Стратегічне планування діяльності волонтерських ГО м. Чернігова, які надають оперативну допомогу воякам Східного фронту та родинам військових» (громадська організація «Єдина родина Чернігівщини»); «Інформаційна компанія «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» (громадська організація «Голос батьків»).

Для проектів: «Небезпечні сусіди» (Чернігівська обласна молодіжна громадська організація “Світанок”); «Чернігів туристичний, позначення паркових та кемпінгових зон» (громадська організація “Військово-спортивний клуб “Північний корпус”) головним розпорядником коштів міського бюджету визначено управління житлово-комунального господарства міської ради.

Управління освіти міської ради здійснюватиме реалізацію проекту «Вибір-10»: пілотне проведення програми профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності» (громадська організація “Центр профілактики “Вибір”). Реалізація проекту «БУДЕ СОНЦЕ!» (Чернігівська міська громадська організація інвалідів “Черешня”) буде покладена на управління охорони здоров'я міськради.

У рішенні виконавчого комітету також зазначено, що громадські організації, проекти яких визначені переможцями конкурсу, стають одержувачами бюджетних коштів та здійснюють реалізацію своїх проектів відповідно до визначених в них заходів.

Як вже повідомлялось раніше, на міський конкурс проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки було надано 13 проектів, останній з яких до участі у конкурсі допущено за рішенням конкурсної комісії після підтвердження своєчасного подання документів на участь у конкурсі в електронному вигляді.

За результатами оцінки конкурсних пропозицій, за кількістю балів переможцями визнано 8 проектів, на загальну суму 75 581 грн.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини