Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 11:24:37

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

02.11.2016   08:04Агенцiя

Упродовж 9 місяців 2016 р. мешканцями області сплачено за житлово-комунальні послуги (включаючи погашення боргів за минулі періоди) 751 млн.грн, що становить 122% від нарахованих за цей період сум, повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт•год на місяць), порівняно з вереснем 2015 р. збільшилися в 1,6 раза й становили у вересні п.р. 550 грн.

На кінець вересня населення області заборгувало надавачам послуг за газопостачання – 44 млн.грн, за спожите тепло та гаряче водопостачання – 34 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 21 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 9 млн.грн, за вивезення побутових відходів 2,1 млн.грн.

Мали борги 3 місяці й більше за централізоване опалення та гаряче водопостачання 36% користувачів, за газопостачання – 34%, за утримання будинків, споруд, прибудинкових територій – 14%, за вивезення побутових відходів – 13%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 8%.

Крім того, за електроенергію заборгували 3% споживачів, а сума боргу становила 25 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток 11:16

Протягом березня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 112 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 70 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову).

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу 10:29

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.