Чернігівці можуть ознайомитися з детальним перерахунком субсидії по газу в Особистому кабінеті
В Особистому кабінеті споживачів газу з`явилася можливість ознайомитися з детальним розрахунком невикористаної і поверненої до держбюджету суми субсидії за спожитий газ в минулому опалювальному сезоні.

Завдяки цьому чернігівці зможуть дистанційно, не звертаючись до фахівців газової компанії, побачити як саме відбулося розщеплення коштів і скільки їх залишилось на особовому рахунку.
На виконання Постанови КМУ від 23.08.2016 р № 534 постачальник газу побутовим споживачам Чернігівської області ТОВ «Чернігівгаз Збут» повернув з особових рахунків майже 114 тисяч споживачів регіону до держбюджету частку невикористаних субсидій у розмірі 841 млн грн.
У споживачів, які ощадливо користувалися газом, кошти в еквіваленті 100 куб. м газу, що складає майже 690 грн., залишилися на рахунках. Їх можна буде використати на оплату газу в опалювальному сезоні 2016-2017 р.р. Якщо в результаті перерахунку в квитанціях відобразилися борги – переважно це стосується домогосподарств, які мали заборгованість до 1 жовтня 2015 року і не сплачували обов`язкову частку платежу по субсидії, - їх необхідно погасити до кінця жовтня. Наступні субсидійні нарахування не покриють боргові зобов`язання.
«В усіх споживачів, які використовували газ на опалення житла і отримували субсидію, з особових рахунків були зняті і повернені до держбюджету надлишково зараховані кошти. Ця сума врахувалася в балансі на 1 вересня і прописана в квитанціях за вересень окремим рядком. За рахунок ста кубометрів, які держава залишила споживачам, у переважної більшості субсидіантів в кінцевій сумі платіжок стоїть переплата, - поінформував директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста. - Втім є сім’ї, у яких внаслідок проведеного перерахунку виникли борги, які потрібно сплатити до кінця жовтня».
Ознайомитися з механізмом розрахунку та історією нарахувань субсидії можна в Особистому кабінеті. Аби скористатись цим сервісом, споживачу потрібно увійти до Кабінету, у розділі «Книга споживача» відображається вичерпна інформація по отриманій субсидії. Розрахунок суми повернення зберігається у вкладці «Деталізований розрахунок».
Стати користувачем Особистого кабінету доволі просто - потрібно лише пройти реєстрацію на сайті 104.ua. Для цього знадобиться номер особового рахунку, сума останнього платежу, контактний телефон та е-mail. Звертаємо увагу, користувачі сервісу, які є власниками картки Visa, з 4 жовтня по 30 листопада 2016 року мають можливість сплатити за послуги газопостачання без комісії.
Нагадуємо, що консультацію щодо нарахувань субсидії можна отримати виключно у місцевому органі соцзахисту населення (УСЗН), який призначив вам субсидію.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.