Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:05:53

Чернігівській макаронній фабрикці – 60 років

20.10.2016   08:07Агенцiя

Днями працівники ПАТ „Чернігівська макаронна фабрика” відсвяткували черговий ювілей – 60 років з часу утворення підприємства. Святкування приурочено до Дня працівників харчової промисловості.

Згідно історичних документів фабрика створена на базі Чернігівської артілі ім. Сталіна у відповідності із Постановою Ради Міністрів УРСР від 28 серпня 1956 року №1058 „Про реорганізацію промислової кооперації Української РСР” і рішенням бюро Чернігівського обкому комуністичної партії України та виконкому обласної Ради депутатів трудящих № 826 від 18 вересня 1956 року.

З самого початку потужність макаронного цеху за добу становила до 5-ти тонн, потім після спеціалізації та реконструкції без збільшення виробничих площ випуск макаронних виробів збільшився у три рази, тобто до 15 тонн на добу.

За 2015 рік фабрикою вироблено понад 6,5 тис. тонн макаронних виробів. В асортименті - понад 40 найменувань макаронних виробів без барвників та добавок. На загально українському ринку макаронні вироби нашої фабрики складають 15%.

Протягом всього періоду діяльності політикою фабрики була і залишається орієнтація на трудові досягнення в області забезпечення стабільності якості виробів, задоволення потреб споживачів, впровадження прогресивних технологій та обладнання, підвищення професійного рівня працюючих, збереження трудового стабільного колективу, вдосконалення методів управління. До цієї роботи доклали чимало зусиль директори фабрики: Герман Юхим Іолтович (1953 – 1960 роки), Лисиця Федір Омелянович (1960– 1969 роки), Щербіна Олександр Іванович (1969 - 1970 роки), Нещадім Микола Якович (1971– 1983 роки), Доманов Сергій Васильович (1984 - 2012 роки). З березня 2012 року ПАТ «Чернігівська макаронна фабрика» очолює Кондратенко Володимир Миколайович.

З 2000 року ВАТ „Чернігівська макаронна фабрика” працює з головним дистриб”ютором - ТОВ „Українські макарони”. Спільними зусиллями впроваджена торгова марка „Тая”.

Підприємство постійно приймає участь у регіональних, державних та міжнародних конкурсах якості і має нагороди. Зокрема, підприємство нагороджено наступними відзнаками:

1999 рік – „Золота медаль” Французької Асоціації сприяння промисловості;

2000 рік - нагорода Асамблеї ділових кіл України „Вища проба”;

2002 рік – лауреат конкурсу „Чернігівська якість”;

2003 рік – переможець першого національного конкурсу „100 кращих товарів України”;

2004 та 2005 рік - торгова марка „Тая” в рамках фестивалю - конкурсу „Вибір року” перемогла в номінації „Макарони року”;

2006 рік – лауреат національного конкурсу „100 кращих товарів України”.

В офіційних заходах на підприємстві взяли участь в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Крапивний та начальник відділу продовольчої безпеки Олена Ячна. Колективу підприємства вручено Почесну грамоту за вагомий вклад у розвиток харчової промисловості області та з нагоди 60-ти річчя з дня утворення підприємства.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.