Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 грудня, 11:55:11

ГУ ДФС у Чернігівській області документальними перевірками викрито порушень на суму понад 7 мільйонів гривень

15.10.2016   09:56Агенцiя

В управлінні аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області повідомили, що за результатами документальних планових перевірок виявлені порушення, що призвели до заниження сум ПДВ, які підлягають нарахуванню та сплаті до бюджету.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Д» у податковому та бухгалтерському обліку відобразило господарські операції з придбання газу у контрагента ТОВ «У» на суму ПДВ 2,98 млн. гривень. Проте при перевірці даної господарської операції фахівці встановили, що засновник - ТОВ «У» - не має відношення до створення та діяльності підприємства.

Тобто ця господарська операція є фіктивною. Стосовно контрагента порушена кримінальна справа. Підприємство «Д», щоб оскаржити повідомлення-рішення на суму 2,98 млн. грн., звернулося до суду. Проте суд, розглянувши матеріали, підтвердив рішення фіскальних органів щодо стягнення з підприємства суми ПДВ у  розмірі 2,98 млн. гривень.

В іншому випадку при перевірці приватного підприємства «Н» також виявлені порушення, що призвели до заниження суми ПДВ, яка підлягає нарахуванню та сплаті до бюджету у розмірі 4,1 млн. гривень.

Підприємство при здійсненні операцій з експорту товарів, які є звільненими від оподаткування ПДВ (ячмінь, пшениця, кукурудза), не відобразило компенсуючі податкові зобов’язання з ПДВ. Підприємство також оскаржувало дане рішення у судовому порядку, проте, як і в першому випадку, суд зобов’язав підприємство сплатити 4,1 млн. гривень до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини