Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 02:01:36

Злагоджена робота податківців Чернігівської МДПІ забезпечує стабільне та повне надходження коштів до державної скарбниці

25.10.2011   10:59Агенцiя

Майбутнє держави базується на своєчасному наповненні бюджетів усіх рівнів, бо саме від цього залежить повнота фінансування багатьох державних бюджетних програм. Загальновідомо, що з прийняттям Податкового кодексу України зменшено кількість і ставки податків, спрощено процедури адміністрування.

руки

руки

Для своєчасного наповнення бюджетів податківці постійно вивчають вплив норм оновленого податкового законодавства на розрахунки з бюджетом та доводять його до платників податків. Результатами такої роботи є досить суттєві цифри виконання бюджетних призначень.

За 9 місяців 2011 року податківцями Чернігівської МДПІ до зведеного бюджету зібрано понад 41,4 млн.грн. податків, що на 23,3% більше, ніж за відповідний період минулого року. До Державного бюджету зібрано понад 12,1 млн.грн., що майже на 31% більше показників минулого року. Місцевий бюджет отримав понад 19,1 млн.грн., що складає майже 120,3% рівня минулого року.

Левову частку надходжень місцевих бюджетів сформував податок з доходів фізичних осіб (понад 77,7%). Його надійшло майже 23 млн. грн..

Даних показників вдалося досягнути в першу чергу за рахунок добровільної сплати податків, а також, безумовно, за рахунок фіскальних заходів, які на сьогодні, на жаль, залишаються ще актуальними.

Проводиться подальша робота з підприємствами-боржниками, за рахунок яких до бюджету надійшло 616 тис. грн. Відділом податкового контролю юридичних осіб проведено 79 документальних перевірок, за результатами яких донараховано 3,7 млн.грн.

Сектором контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб проведено 248 перевірок, за результатами яких донараховано 40,3 тис. грн. Донараховані суми вже повністю сплачені.

За рахунок контрольно-профілактичної роботи співробітників відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ до бюджету надійшло понад 2,2 млн.грн.

Тож злагоджена робота податківців забезпечує стабільне та повне надходження коштів до державної скарбниці.

Чернігівська МДПІ

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини