Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 22:12:46

Впродовж січня - серпня 2016 року господарники Чернігова перерахували до бюджету 17,1 млн. грн. екологічного податку

29.09.2016   08:11Агенцiя

Чернігівська ОДПІ зауважує, що екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Загалом впродовж січня - серпня 2016 року господарники Чернігова перерахували до бюджету 17,1 млн. грн  екологічного податку.
    
За словами начальника відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків Чернігівської ОДПІ Людмили  Гординської, 80 відсотків цієї суми або 13,7 млн. грн було зараховано до спеціального фонду. Решту, що склала 3,4 млн. грн - до загального фонду Державного бюджету України.
         
Податківець зазначила, що наразі викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти чи розміщення відходів здійснюють понад 500 юридичних та фізичних осіб міста Чернігова. Всі вони зареєстровані в інспекції як платники екологічного податку, переважна частина якого розподіляється саме до бюджету громади.

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.