Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 19:28:54

Осіннє поле-2016. Виконано близько половини робіт

27.09.2016   10:41Агенцiя

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на вчора, 26 вересня в області зібрано 51,3% зернових та посіяно трохи менше половини запланованого під врожай наступного року.

Найбільший вал зерна мають хлібороби Бахмацького (103,3 тисячі тонн), Ічнянського (81,8 тисячі тонн), Чернігівського (89,8 тисячі тонн) та Менського (79,8 тисячі тонн) районів. Найкращі якісні показники зберігаються в аграрників Срібнянщини – 54,3 центнера з гектару, а також Варвинського, Бобровицького, Носівського, Ічнянського та Бахмацького районів, де середня врожайність перевищує 46 центнерів з гектару.

Триває збирання гречки, проса, соняшника та сої. У Куликівському, Бобровицькому, Ічнянському, Козелецькому, Менському, Носівському та Ріпкинському районах розпочали збір кукурудзи на зерно.

В усіх районах області аграрії вже сіють озимі колосові культури. Першими до цих робіт приступили у Новгород-Сіверському та Куликівському районах. Загалом вже посіяно 103 тисячі гектарів (47,2%), що на 42,8 тисячі гектарів менше минулорічного рівня. В тому числі озимої пшениці – 86,5 тисячі гектарів (45%) та озимого жита – 14,5 тисячі гектарів (63%).

В області вже завершено основний посів озимого ріпаку на зерно. Його площа склала 26,1 тисячі гектарів — 216% до прогнозу, що в 2,6 разу більше минулорічного.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.