Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 02:42:26

До бюджетів Чернігівської області у січні-серпні 2016 року сплачено 3,6 мільярди гривень

19.09.2016   11:08Агенцiя

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що у січні-серпні поточного року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області від платників податків надійшло 3,6 млрд. гривень. Це на 42 відс. або на 1,1 млрд. грн. більше ніж торік.

До державного бюджету зібрано майже 1,7 млрд. грн. або 46 відс. від загальної суми надходжень. Переважна частина коштів - 97 відс. - сплачена платниками добровільно.

Місцеві бюджети області за вісім місяців поточного року отримали у доходну частину 1,9 млрд. грн. податків та зборів. Прийняті місцевими радами бюджетні призначення у частині податків і зборів виконані на 118,9 відс., додатково надійшло 307 млн. гривень.

Найбільше коштів до бюджетів територіальних громад сплачено організаціями та установами сфери державного управління, освіти та охорони здоров'я - 23 відс. загальної суми або 446 млн. гривень. Від фізичних осіб - підприємців та платників податку на майно - надійшло 249 млн. гривень. Значну частину коштів перераховано до бюджетів аграріями - 332 млн. гривень.

Забезпечені надходження місцевих бюджетів в основному за рахунок податку на доходи фізичних осіб (55 відс. у загальній сумі). Дещо менший вклад від сплати земельного податку та орендної плати за землю (18 відс.), єдиного податку на підприємницьку діяльність (11,5 відс.), акцизного податку від роздрібного продажу підакцизних товарів (7,5 відс.).

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини