Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 04:10:37

Професійне навчання – шлях до нової професії і роботи

16.09.2016   08:07Агенцiя

Безкоштовно здобути затребувану на ринку праці професію за індивідуальною формою навчання, безробітним пропонує служба зайнятості.

Протягом січня-серпня 2016 року за направленням Чернігівської обласної служби зайнятості за індивідуальними навчальними планами і програмами під конкретне робоче місце навчалося 72 особи.

Безробітні освоювали переважно такі професії: машиніст компресорних установок, слюсар з ремонту газового устаткування, кухар, електрогазозварник, машиніст крана (кранівник), машиніст крана автомобільного, оператор котельні, перукар (перукар-модельєр), манікюрник, оператор заправних станцій, лицювальник-плиточник, пічник, ліфтер.

Професійне навчання за індивідуальною формою організовується, якщо підприємство має потребу в обмеженій кількості працівників, а також коли потрібен робітник з рідкісною професією, тобто тоді, коли організувати навчання в групі немає можливості.

Особливістю такого навчання є те, що слухачі вивчають теоретичний курс на базі навчальних закладів чи навчально-курсових комбінатів області, в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, а на підприємствах проходять виробничу практику. Така пропозиція приваблива шукачам роботи, бо дає їм змогу освоїти новий фах під керівництвом досвідчених майстрів безпосередньо на майбутньому робочому місці, в умовах, в яких треба буде працювати. Вигідна вона й роботодавцю — адже він отримує кваліфікованого працівника, котрий цілком відповідає його вимогам.

Таким шансом нещодавно скористалися безробітні Вікторія Білякова та Олена Булаш з Чернігова. Нині обидві за направленням Чернігівського міського центру зайнятості здобувають затребувану на ринку праці професію кухаря, адже їхні дипломи про вищу освіту не допомогли працевлаштуватись. Навчаються жінки за індивідуальною формою.

Спочатку в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту вони освоять теорію, а виробничу практику проходитимуть у роботодавців: в Чернігівському дошкільному навчальному закладі №17 та КП «Шкільне», куди і будуть працевлаштовані.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.