Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:39:23

Доходи до місцевих бюджетів зросли вдвічі

08.09.2016   08:08Агенцiя

За вісім місяців поточного року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 2 мільярди гривень.Бюджетні призначення по загальному фонду виконано на 118,8%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи зросли вдвічі, зокрема загальний фонд бюджету області збільшилися на майже 700 мільйонів гривень.

Більшу частину прибутку складає податок на доходи фізичних осіб. За звітний період саме такого збору отримано понад мільярд, що на 370 мільйонів більше минулорічного.

Перевищують показники 2015 року і з податку на нерухоме майно в частині плати за землю.

В області проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так у серпні в бюджетах районів, об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення на ці потреби направлено майже 74% усіх видатків, на захищені статті – понад 90%.

Незважаючи на це, станом на 1 вересня заборгованість із виплати заробітної плати, терміни виплати якої пройшли, склала 11,7 мільйонів гривень.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету. Це питання знаходиться під постійним контролем і увагою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.