Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 07:33:20

Для будинку по вулиці ім. В.Чорновола трансформаторну підстанцію придбає інвестор

06.09.2016   10:28Агенцiя

Новий 164-квартирний будинок по вул. В'ячеслава Чорновола (колишній Войкова), 27 у м. Чернігові вже прийнятий на баланс КП «Новозаводське».

Обладнання для збільшення потужності трансформаторної підстанції, через яку і виникли основні проблеми цього будинку, придбає інвестор. Про це Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради.

Інформація прозвучала при обговоренні питання про підготовку до зими - зокрема, тих міських об'єктів, де є невирішені проблеми з електропостачанням. Як відомо, новобудова по Чорновола, 27 тривалий час не здавалася в експлуатацію і не підключалася до електромереж саме через недостатність потужності її трансформаторної підстанції. Вартість додаткового будівництва  – кілька мільйонів гривень.

Владислав Атрошенко:
- У цьому будинку через певні зрозумілі й не дуже зрозумілі причини на підстанції, де має бути 5 МВт, стоять трансформатори фактично 2 МВт. На сьогодні місто виконало всі умови, за яких потенційний інвестор готовий допомогти з придбанням трансформатора. Інвестор дав таку згоду. Окрім того, ми прийняли цей будинок на баланс. І готові сприяти – в тому, що залежить від міста, - аби «Чернігівобленерго» вирішило цю проблему до початку опалювального сезону.

За коментарем щодо сьогоднішньої ситуації в цьому будинку прес-служба міської ради звернулась до керівника КП «Новозаводське» В’ячеслава Николенка. Він, зокрема, сказав:

- Дім вже знаходиться на балансі нашого підприємства. Наказ про його прийняття я підписав 25 серпня. Зараз абонентський відділ займається укладанням угод на обслуговування цього будинку. Договори на підключення подачі електроенергії для обслуговування його внутрішніх мереж і місць загального користування (освітлення, ліфти, підвали) вже укладені. Вони діють з 1 вересня. А зараз електромережі підписують договори з мешканцями.

Проблема зрушила з мертвої точки завдяки зусиллям мера міста, який зміг переконати керівника обленерго. Але збільшення потужностей там дійсно потрібно, тому що в цьому будинку і опалення, і все інше – виключно на електриці.

Рішення виконкому про прийняття цього будинку на баланс було прийнято ще минулого року, - додав В'ячеслав Николенко. - Але цього не можна було зробити, тому що зауваження, що виникли при обстеженні цього будинку, не були усунуті навіть наполовину. Зараз ці роботи виконані саме на 50%. Решту доробимо ми за кошти мешканців. Це благоустрій і дрібні недоліки мереж всередині будівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.