Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 07:09:44

На перших електронних торгах через ProZorro "Чернігівгаз" зекономив 12% коштів

02.09.2016   07:43Агенцiя

В серпні ПАТ «Чернігівгаз» провело свої перші торги в електронній системі закупівель матеріалів, робіт та послуг ProZorro. Це дозволило компанії в середньому зекономити 12% витрат і підвищити контроль за цією сферою діяльності.

Перші торги на товари стандартної специфікації вже показали результат – дійсно, витрати на закупівлі зменшуються. Система електронних торгів стимулює конкуренцію серед постачальників і дає змогу без додаткових витрат відсіяти невигідні цінові пропозиції.

«Навіть на невеликих партіях і сумах «Чернігівгаз» зекономив 3,5 тис. грн. Замовляли офісний папір і ламінат для підлоги. Наступною позицією розглядаємо друковану продукцію – бланки, акти відомості, журнали, тощо», - зазначив начальник управління матеріально-технічного забезпечення компанії Валерій Топалов.

Стосовно проведення торгів для спеціалізованих товарів, які використовуються суто в сфері постачання газу, а це запчастини, ізолюючі, зварювальні матеріали, інструменти і т.і., питання розглядається.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».