Введено в експлуатацію потужний сільськогосподарський комплекс
Управління Держархбудінспекції у Чернігівській області зареєструвало декларацію про готовність до експлуатації сільськогосподарського комплексу у місті Ічня.
Загальна площа комплексу з переробки насіння сільськогосподарських культур становить 898 кв. м, виробнича площа – 703 кв. м. Запланована потужність новозбудованого об’єкту становить 70 т за добу.
Об'єкт забезпечить робочими місцями ічнянців та збільшить інвестиційну привабливість регіону.
Загалом за 8 місяців року на Чернігівщині введено в експлуатацію 649 об'єктів будівництва І-ІІІ категорії складності. З них 54% – об'єкти житлового будівництва, 46% – нежитлові будівлі та інженерно-транспортні споруди.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».