Гроші змарнували, а садка не збудували
Дитячий садочок при Великозліївскій загальноосвітній школі мав прийняти своїх вихованців ще 1 вересня 2011 року. Проте будівельні роботи тут не завершені досі, а будівельників і сліду нема…
Ось з таким сумним фактом зіткнулися спеціалісти Чернігівської міжрайонної Держфінінспекції при ревізії фінансово-господарської діяльності у відділі освіти Ріпкинської РДА за 2009 – 2011 роки.
З’ясувалося, що відділ освіти уклав договір з ПП “БУД-ВЕСТ “ПОЛІССЯ” на виконання робіт з поточного ремонту частини приміщення Великозліївської школи І-ІІІ ступенів, а саме на ремонт двох дитячих туалетів. Договірна ціна робіт склала 73 тис. грн.
Та чи завдання виявилося не під силу приватному підприємству, чи строки його виконання дуже обмеженими, тільки до обумовленої в договорі дати – 30 грудня 2010 року – ремонт так і не закінчили.
Між тим, як встановила зустрічна звірка на ПП “БУД-ВЕСТ “ПОЛІССЯ”, у ході поточного ремонту школи підрядник спромігся завищити обсяги виконаних робіт, що призвело до зайвого перерахування бюджетних коштів у сумі 5,4 тис грн. Деякі види робіт на суму 7 тис. грн. не були виконані взагалі. А 15,7 тис. грн. підприємство витратило на “липові” відрядження.
Таким чином, ревізори виявили завищення вартості виконаних робіт, що призвело до збитків, на загальну суму понад 28 тис. грн.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру району.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.