Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:23:23

Ігор Рибаков: “Фракція, яку я очолюю, працює над тим, щоб процес отримання вкладів проходив спокійно і своєчасно”

23.04.2012   06:31Агенцiя

Чернігівщина, наряду з іншими областями України, знаходиться в очікуванні отримання 1 тис. грн.. компенсації за знеціненими вкладами Ощадбанку колишнього СРСР. Лідер фракції “Реформи заради майбутнього” народний депутат України Ігор Рибаков вважає це – відновленням соціальної справедливості.

На думку Ігоря Рибакова запропонована процедура перереєстрації вкладників зрозуміла не всім. Особливо людям похилого віку, які проживають у сільській місцевості.

“При існуючому рівні телефонізації та комп’ютеризації невеликих населених пунктів і сел, запропонована схема не для всіх реальна для виконання. Людям старше 80 років процедура роботи в режимі он-лайн просто незрозуміла. Такий механізм, запропонований банками, підриває довіру людей до влади і до самої ідеї компенсації. Врешті-решт – це неповага до літніх людей”, – висловив свою думку Ігор Рибаков.

Він звернувся до Ощадбанку з проханням переглянути процедуру перереєстрації в бік спрощення, щоб похилі люди могли переєструватися без сторонньої допомоги і не залишилися за бортом процесу видачі компенсації.

Проте, не чекаючи змін, Ігор Рибаков створив мобільні групи за участю кваліфікованих юристів, які працюватимуть у Чернігівській області. Про це він повідомив виборцям Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького та Коропського районів під час особистих зустрічей в трудових колективах.

“Я не можу залишити людей сам на сам з їх проблемами. Деякі люди поважного віку, що живуть у селі, комп’ютера в очі не бачили, не говорячи вже про те, щоб на ньому працювати, – констатував Ігор Рибаков. – Такі групи я створив, щоб допомогти людям. Фракція “Реформи заради майбутнього”, яку я очолюю у парламенті, працює над тим, щоб процес отримання вкладів проходив спокійно і своєчасно. Це питання на Чернігівщині я тримаю під постійним особистим контролем. Провожу наради, щоденно вивчаю стан справ. Якщо виникають якісь проблеми – негайно втручаюсь і вирішую їх”.

Ігор Рибаков особисто контролює як проходить перерахунок вкладів, як оформляються документи, як йде перереєстрація. Юристи не просто надають консультації, що і як треба зробити. Вони роблять самі всі етапи: починаючи з перереєстрації і закінчуючи нарахуванням коштів на банківську картку чи рахунок. Людям залишається тільки забрати ці гроші. Для того щоб отримати таку необхідну допомогу треба звернутися до громадської приймальні народного депутата у своєму районному центрі і надати необхідні папери.

Така група працює і у Києві. Зателефонувавши за номером 255-39-31 (код Києва – 044), завжди можна отримати вичерпну інформацію з питання отримання тисячі гривень за знеціненими вкладами Ощадбанку колишнього СРСР.

На зустрічі з виборцями, люди дякували Ігоря Рибакова за таку допомогу. “Ми вже неодноразово відчували його допомогу і підтримку у вирішенні наших питань. А тепер, в черговий раз впевнилися, що Ігор Рибаков – людина, яка дійсно за нас турбується”, – після зустрічі говорили люди.

Він єдиний народний депутат, який працює у Чернігівській області і робить конкретні справи, а не займається порожньою балаканиною і обіцянками, які не підтверджуються нічим. Тільки завдяки Ігорю Рибакову із державного бюджету наша область отримає 100 мільйонів гривень на вирішення соціально-економічних потреб області. Гроші підуть на будівництво та реконструкцію комунальних мереж, доріг, шкіл, дитячих садків, медичних установ районів області. Завдяки цим коштам вдасться закрити чимало “вузьких” місць та вирішити цілу низку проблем районів.

Під час зустрічей з активом районів та їх мешканцями, Ігор Рибаков закликав до об’єднання: “Давайте об’єднаємо наші зусилля и однією командою, як однією родиною будемо працювати далі. Кожен на своєму місці. Тільки так ми зможемо подолати наші труднощі. Давайте не будемо займатися балаканиною і бідкатися, як у нас все погано. Давайте працювати разом і робити конкретні справи”.

На рахунку народного депутат України, лідера фракції “Реформи заради майбутнього” Ігоря Рибакова сотні законодавчих ініціатив. Всі, без винятку, вони спрямовані на покращення соціальних стандартів і підвищення рівня життя людей.

“За кожною загальною проблемою стоять конкретні людські долі. І поки я маю можливість їх вирішити і допомогти людям – я буду це робити”, – запевнив Ігор Рибаков.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини