Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини з Польщею в січні–червні 2016 р. ДОВІДКА
З початку року до Польщі експортовано товарів на 8,5 млн.дол. США, імпортовано – на 9,4 млн.дол. США., повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Проти січня–червня 2015 р. експорт збільшився на 15,6%, імпорт – в 1,5 раза.
Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 0,9 млн.дол. США.
До Польщі експортували одяг текстильний (25% загального експорту країни), електричні машини (22%), залишки і відходи харчової промисловості (16%), вироби з паперу та картону (11%).
В асортименті поставок із Польщі понад три чверті обсягу імпорту займали готові харчові продукти, пластмаси, полімерні матеріали, котли, машини.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.