Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 05:55:58

Росіяни призначили нового директора “Чексілу” – екс-керівника білоруської фабрики “8 марта”

20.08.2016   10:02Агенцiя

Директором ПрАТ “Камвольно-суконна компанія” Чексіл “(Чернігів), великого виробника вовняних тканин для пошиття одягу, призначений Василь Шитіков, який до 2015 року протягом 10 років займав посаду директора великого виробника трикотажу ВАТ “8 березня” (Гомель, Білорусь).

Згідно з публікацією КСК “Чексіл” в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, таке рішення прийняла наглядова рада компанії, звільнивши з посади директора Олександра Рощинского за його бажанням, повідомляє Інтерфакс-Білорусь.

Рощинский обіймав посаду директора компанії протягом семи місяців (з 12 лютого 2016 року).

Шитіков призначений на три роки.

Місце його роботи після 30 січня 2015 року в повідомленні не вказано.

За інформацією білоруських ЗМІ, в 2014 році Комітет держконтролю Гомельської області ставив питання про звільнення Шитікова з посади директора ВАТ “8 березня” на підставі виявленого факту залучення ним вигідних позик на споживчі потреби фабрики, якій в той же час доводилося брати дорогі кредити на виплату зарплати.

КСК “Чексіл” виробляє камвольні та суконні тканини для пошиття одягу різноманітного призначення: для піджаків, костюмів, брюк і пальто – як чоловічих, так і жіночих, а також для військової та корпоративної уніформи.

У 2015 році компанія скоротила чистий дохід на 37,6% в порівнянні з 2014 роком – до 74,47 млн. грн. і наростила чистий збиток на 7,3% – до 167 млн. грн.

Згідно з даними НКЦБФР, на початок 2016 року власником майже 99,8% акцій КСК є ПрАТ “Менеджінг компані”, в якому 19,5% акцій належить латвійській Lexicon group,26% – громадянину РФ, і трьом фізособам-резидентам відповідно два пакети по 10% і один – 14% акцій.

До складу акціонерів ПАТ “Менеджінг компані” в 2014 році увійшли два громадянина Росії – Валерій Климко і Антон Громов (з пакетами по 26%). При цьому останній очолив наглядову раду КСК “Чексіл”.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ