Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 10:17:50

Експерти визначили рівень розвинутості регіонів України. Чернігівщина – на 12 місті

21.04.2012   09:09Агенцiя

Рейтинг прогресивного розвитку регіонів показує, як політика, яка проводиться, впливає на теперішній соціальний прогрес і майбутнє кожного з регіонів України у сфері соціального капіталу, соціальних відносин, соціальних стандартів. Про це на прес-конференції в ІА RegioNews розповів політолог, кандидат політичних наук, керівник дослідницьких програм аналітичного центру “Universitas” Олексій Якубін.

Рейтинг прогресивного розвитку регіонів є списком регіонів України, в якому області впорядковані за рівнем соціального прогресу кожного з них за останні роки (2010-2011). Найбільш прогресивний регіон посідає перше місце, найменш прогресивний – останнє.

“Методологія проведення рейтингу кількісна, тобто рейтингове дослідження складається на основі офіційних відкритих статистичних даних Державного комітету статистики України”, – зазначив Олексій Якубін.

Перше місце серед регіонів посів Київ, друге – Київська область, третє – Севастополь, четверте – Полтавська область. Замикають п’ятірку лідерів Харківщина та Франківщина.

“Першу десятку регіонів я б назвав українським материком. Швидше за все, що в цих областях буде найбільш спокійна і не нервозна виборча кампанія, також ці регіони будуть такою поміркованою опорою для влади. Тобто, за психотипом це дуже спокійні, врівноважені люди”, – сказав під час прес-конференції політичний експерт центру “Політика” Володимир Цибулько.

Найгірші показники із соціальним прогресом демонструють 3 області Західної України – Тернопільська, Чернівецька та Волинська. Тобто, 23, 24 та 26 за кількістю населення та 27, 26 та 24 місце у рейтингу.

“Соціальний розвиток регіонів України за 2010-2011 роки продовжує залишатися нерівномірним в частині рівного доступу кожного громадянина до ресурсів, прав і послуг, необхідних для участі в житті суспільства і має яскраво виражену регіональну специфіку”, – підсумував керівник дослідницьких програм аналітичного центру “Universitas” Олексій Якубін.


http://regionews.com.ua/node/40898

Останні новини Чернігівщини

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини