Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 12:57:12

Вантаж вартістю понад 400 тисяч гривень переміщувався з порушенням митного законодавства

25.10.2011   06:53

При здійсненні митного контролю вантажу, який переміщувався з Туреччини до Російської Федерації через пункт пропуску “Сеньківка”, співробітники митниці виявили розбіжність між даними щодо товарів, що фактично знаходяться у причепі автомобіля та тими, що зазначені у товаросупровідних документах.

Згідно документів автомобіль мав переміщувати вантаж “тканини синтетичні, рекламна продукція, тасьма та ворсова тканина”. Порушення співробітники митниці виявили під час проведення митного огляду вантажу у пункті пропуску. Більш ретельна перевірка здійснювалась вже у Чернігові.

Встановлено, що загалом в автомобілі з порушенням митних правил переміщувався вантаж на загальну суму 417,6 тисяч гривень. Це товари турецького виробництва: комплекти постільної білизни, тканини, магніти, тримачі для штор, тощо.

Протокол про порушення митних правил складено відносно посадової особи турецької фірми, що є відправником вантажу, за фактом вчинення дій, спрямованих на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю.

Митному органу були надані документи, що містять неправдиві дані, щодо кількості, вартості та асортименту товару. Товар, що переміщувався з порушення законодавства, затримано до рішення суду.

Останні новини Чернігівщини

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці 11:19

Північний апеляційний господарський суд 27.09.2022 залишив без змін рішення Господарського суду Чернігівської області, яким задоволено вимоги прокурора щодо повернення земельної ділянки площею майже 6 тис. квадратних метрів.

У Чернігові відкрили виставку про події весни 2022 11:16

Днями для Чернігівщини настане важлива дата - півроку, як регіон був звільнений від навали загарбників армії рф.

Бібліотеки Чернігівщини в реаліях війни 11:11

28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка провела на платформі Zoom семінар «Бібліотеки Чернігівщини в реаліях війни». На онлайн-зустріч зареєструвалися понад 70 учасників, але через відсутність світла та інтернету долучилися 60 представників бібліотек територіальних громад області.

На Чернігівщині у вересні щомісячні страхові виплати отримали майже 2,8 тисячі потерпілих на виробництві

На Чернігівщині у вересні щомісячні страхові виплати отримали майже 2,8 тисячі потерпілих на виробництві 11:07

У вересні майже 2,8 тис. потерпілих на виробництві та членів їх родин отримали щомісячні страхові виплати.

Спеціальний кореспондент Суспільне Чернігів отримав спецприз конкурсу «Честь Професії» 11:04

Спеціальний кореспондент Суспільне Чернігів Олександр Котенко отримав спецприз конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» за найкраще новинне висвітлення резонансної події в локальному медіа з проєктом «Історія чоловіка, який вибрався з могили після розстрілу. Лежав між двома вбитими братами».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини