У Чернігові на одне вогнище соціальної напруги стає менше
З липня цього року після кількарічної перерви почало відновлюватись будівництво багатоквартирного дому збанкрутілого підприємства-забудовника ПАТ «БК «Домобудівник».

Кілька десятків чернігівських сімей, які заплатили за свої майбутні квартири наперед, знову мають надію і готуються до новосіль.
9 серпня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко побував на підприємстві, де відновлено виробництво стінових панелей для цього дому, та на самому будівельному майданчику за адресою вул. Глібова-Красносільського, 2. Там він поспілкувався з журналістами та з майбутніми мешканцями.
У ході цих зустрічей мер міста розповів їм про шлях до порятунку підприємства, пошуки інвестора та бачення майбутнього.
Владислав Атрошенко:
- Усього в цьому будинку 90 квартир різного планування, і не збудовано було 40 з них. Тепер десятки людей отримають своє житло.
Далі інвестор планує переоснащення виробництва для випуску більш сучасних плит. Логістика дозволяє йому випускати їх як для Чернігова, так і для Києва та Київської області. Якщо справи підуть так я планується, тут будуть працювати 500 чоловік. Це буде базове виробництво.
Костянтин Рудь:
- Панельне домобудування в Чернігові на базі цього виробництва збережеться, але панельні будинки стануть зовсім іншими. Наприклад, у тому, що стосується енергозбереження. Сьогодні люди, які живуть у наших сучасних будинках, платять за опалення 4 гривні на квадратний метр. Тобто квартира у 100 м² за зиму сплатила 400 грн. Так, буде дорожчати газ, але вони сплатять 800 грн. Це металопластикові вікна, це вентильований фасад, яких у будинках тут ще не було, це індивідуальне опалення. Ми будемо рухатися вперед, і ви побачите зовсім іншу якість будинків.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).