У липні Чернігівською митницею ДФС перераховано до бюджету понад 420 мільйонів гривень
Як повідомили у Чернігівській митниці ДФС, протягом липня до державного бюджету перераховано 420 682 тис. гривень.
Найбільше коштів надійшло від справляння податку на додану вартість – 364 625,5 тис. грн., ввізного мита – 51 487 тис. грн., акцизного податку – 1 983,4 тис. гривень.
Основними бюджетоформуючими товарами у липні були:
- мінеральні добрива (сплачено 148 928,6 тис.грн.);
- тютюнова сировина (59 142,8 тис.грн.);
- сигарети (18 936,2 тис.грн.);
- пневматичні гумові шини (17 797,9 тис.грн.);
- фільтропалички (10 700,3 тис.грн.).
Обсяг оподаткованого імпорту склав у вартісному виразі 1 726 070,3 тис. грн., у ваговому – 133 563,5тонн.
У порівнянні з липнем минулого року надходження митних платежів збільшилися на 47 040,8 тис. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.