Фінінспектори Чернігівщини за 7 місяців виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 24,7 млн. гривень
Протягом 7 місяців 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 52 підприємств, установи та організації, з яких на 96 % встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.
За недотримання законодавства 76 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної, 24 – до матеріальної, із посад звільнено дві особи.
За результатами контрольних заходів виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 24,7 млн грн та забезпечено усунення, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках, на 15,5 млн гривень.
Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 1,3 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 14,2 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.