Чернігівські платники податків підтримали бюджет на майже 2 мільйони гривень
Як поінформувала начальник відділу моніторингу доходів та обліково - звітних систем Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Марія Милейко за січень - липень 2016 до загального фонду державного бюджету від платників інспекції надійшло 545,6 млн.грн, до рівня відповідного періоду минулого року приріст надходжень склав 93,8 млн.грн або 20,8 відсотків.
У липні 2016 платниками Чернігівської ОДПІ спрямовано до бюджету 82,8 млн.грн, що на 18,1 млн.грн або на 27,9 відс. більше фактичних надходжень липня 2015 року.
Місцевий бюджет за січень - липень 2016 поповнився на 743,5 млн.грн, приріст до рівня минулого року склав 249,3 млн.грн. або 50,5 відсотків. У липні 2016 надходження склали 118,0 млн.грн, що на 35,9 млн.грн. або на 43,7 відс. більше фактичних надходжень липня 2015 року.
Надходження єдиного внеску з початку року склали 660,9 млн.гривень.
«Спрощення процедури адміністрування – застосування єдиної ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків замість колишніх 15 і 20 відс., системна робота фахівців інспекції у напрямку детінізації зарплат та контроль за своєчасністю перерахування податку до бюджету надали бюджету м. Чернігова додатковий фінансовий ресурс - збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб на 76,8 млн.грн або на 42,6 відсотків», - зазначила керівник відділу.
Додатково Марія Милейко повідомила про те, що у січні – липні п.р. відшкодовано ПДВ на поточні рахунки платників (з урахуванням заявлених за минулі періоди) 255,3 млн.грн, з них за процедурою автоматичного відшкодування – 20,5 млн.гривень.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.