Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:38:30

У торгівлі був зайнятий майже кожен п`ятий мешканець області

30.07.2016   14:31Агенцiя

Традиційно, в останню неділю липня в Україні з професійним святом вітають працівників торговельної галузі.

Серед усього населення Чернігівської області віком від 15 до 70 років у торгівлі був зайнятий майже кожен п`ятий мешканець області. Проте лише 21% – наймані працівники підприємств, установ та організацій області.
   
За даними проведених статистичних спостережень у І кварталі 2016р. на торгівельних підприємствах області (з кількістю працівників 10 осіб і більше) працювали 12 тис. осіб. Серед них  62% – жінки.

За статистичною оцінкою на початок 2016р. в області налічувалося понад 27 тис. об’єктів роздрібної торгівлі, які належали підприємствам (юридичним особам) та фізичним особам-підприємцям, враховуючи ринки з продажу продовольчих і непродовольчих товарів та сільськогосподарської продукції.

У 2015 р. обсяг продажу споживчих товарів за всіма каналами реалізації визначився в сумі майже 22 млрд.грн і становив 83% проти рівня 2014 р. (у порівнянних цінах).

У загальному обсязі продажу більше половини (54%)  обсягів сформовано фізичними особами-підприємцями, 41% – підприємствами (юридичними особами), решта припадала на продаж сільськогосподарських продуктів на організованих та неформальних ринках.

За оперативними даними оборот роздрібної торгівлі в Чернігівській області за І півріччя 2016 р. становив майже 11 млрд.грн, або 99% до січня–червня 2015 р.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.