Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 08:12:48

У ДПІ м. Чернігова буде центр обслуговування абонентів, Wi-Fi та можливість отримати електронні ключі безкоштовно

19.04.2012   16:27

Про здобутки плани та досягнення чернігівських податківців за 1 квартал цього року розповідав 19 квітня на прес-конференції начальник ДПІ в м.Чернігові Федір Уляненко.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

“Завдання, які були поставлені по наповненню доходної частини бюджетів усіх рівнів – виконані”, – повідомив на початку прес-конференції Федір Уляненко.

Так за його словами, до бюджетів усіх рівнів було зібрано на 40,6 млн. грн. більше ніж за перший квартал минулого року, а поставлені планові завдання перевиконано на 8,6%.

До державного бюджету залучено 131,4 млн. грн. Причому 88,6% цієї суми – добровільно сплачені податки. Таку відповідальність з боку платників податків податківці пояснюють зміною акцентів у роботі: відмова від фіскального тиску на бізнес, агітаційна та інформаційна робота, тощо.

Міський бюджет завдяки роботі ДПІ в м.Чернігові поповнився на 124,2 млн. грн., що дозволило забезпечити: виконання розрахункової бази на 111,9% та 13,2 млн. додатково. Обов’язковою складовою бюджетних доходів є земельний податок. Тож за землю з початку року було сплачено 18,9 млн. грн. податку на землю. За цей же період податок з доходів громадян склав 90,9 млн. грн.

Але не зважаючи на те, що із збором податків у міської податкової все добре, підкреслювалося на прес-конференції, існують проблеми, вирішення яких залежить не лише від контролюючих органів. Це стосується повернення ПДВ. Найголовнішою перепоною для відшкодування ПДВ, за словами начальника ДПІ, є проблема виходу платника податків на автоматичне відшкодування та низька заробітна плата.

Звичайно, ще однією з проблем, на якою постійно працюють податківці – це боротьба із ризиковими кредитами. Зараз всі податкові накладні мають бути зареєстровані у базі ПДВ. І завдяки цьому виявляються нові схеми, що дає можливість збільшувати сплату податків. Хоча ця робота потребує великих затрат робочої сили.
“Процес дискусійний, важкий, але я переконаний, що ми на правильному шляху”, – прокоментував цю ситуацію Федір Іванович.

Як підкреслив керівник чернігівських податківців, працівникам податкової служби зараз доводиться працювати і у вихідні, дехто має подовжений робочий день. Це відбувається через те, що триває кампанія декларування доходів громадян, а тому ще більше збільшилося навантаження. І це при тому, що відбулося скорочення кадрів без збільшення заробітної плати.

Найближчим часом на першому поверсі міської податкової планується відкрити Центр обслуговування платників. Крім того, буде оптимізовано роботу “віконець”: одні для довідок, інші для звітів і т.д. А ще Федір Михайлович розповів, що буде поставлений комп’ютер для вільного користування платників і Wi-Fi доступ до мережі Інтернет.

Для того, щоб активізувати здачу звітності в електронному вигляді, буде створений сектор по видачі “електронних ключів” на безоплатній основі.

Останні новини Чернігівщини

Укрпошта анонсує випуск марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»

Укрпошта анонсує випуск марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» 08:10

23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40 день після трагічної загибелі російського військового крейсеру «москва», Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!». Марка вийде накладом 5 млн примірників.

20 травня - цей день в Україні і світі

20 травня - цей день в Україні і світі 08:08

20 травня відзначають Всесвітній день метрології, Всесвітній день бджіл і Всесвітній день травматолога. У Європі – День моря.

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району 21:44

Слідчі Чернігівського райуправління поліції щодня приймають близько 500-600 заяв громадян про пошкодження чи знищення їхнього майна.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини 21:37

Під час розслідування фактів порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438 КК України), що здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР, задокументовано злочини в селі Ягідне Чернігівського району, яке з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Зайшли окупанти в Ягідне зі сторони села Золотинка.

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби 21:28

Нагальні ремонтні роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також підготовка до опалювального сезону у Чернігові гальмуються через роботу казначейської служби, яка не проводить необхідні для цього платежі.