Доходи і витрати населення області за 2010 рік. ДОВІДКА
За остаточними розрахунками, номінальні доходи населення області за 2010 р. порівняно з 2009 р. збільшилися на 22,5%. Наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання споживчих товарів та послуг, збільшився на 25,1% (в Україні – на 28,1%).
Наявний доход одного жителя області в 2010р. становив 16625 грн., України – 18486 грн. При цьому реальний доход, визначений з урахуванням цінового фактора (індекса інфляції), виріс на 15,1%, у цілому в Україні – на 17,1%.
Наявний доход виріс за рахунок заробітної плати, що збільшилася за рік на 21,9%, прибутку та змішаного доходу одержаного в результаті виробничої діяльності (на 21,2%). Соціальні допомоги та інші одержані поточні трансферти зросли на 17,7%, а їх частка в структурі доходів населення області залишається вагомою (41,9%). На заробітну плату припадає 36% доходів населення області (в Україні – 40,8%).
Переважну частину витрат населення (70,3%) становили витрати на придбання товарів та послуг (у 2009 р. – 70,1%). У цілому в Україні на цю складову витрат припадає 76,1% загальної суми.
Заощадження населення нашої області у 2010 р. зросли на 32,6% порівняно з 2009р., в Україні – у 2 рази.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.