Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 11:51:12

За півроку платники Чернігівської області спрямували для української армії понад 94 мільйони гривень

16.07.2016   08:18Агенцiя

Протягом I півріччя поточного року задля зміцнення національної армії з доходів мешканців Чернігівщини спрямовано до держбюджету 94,2 млн.грн. військового збору.

Сума збору суттєво перевищує минулорічний показник. За аналогічний період 2015 року було зібрано 69,3 млн.грн. Про це повідомляють  в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ  ДФС  у Чернігівській області.

За червень військового збору надійшло 18,9 млн.грн., що на 4,7 млн. грн. більше фактичних надходжень червня 2015 року.

В області налічується 19,8 тис. суб’єктів господарювання - податкових агентів, які перераховують військовий збір. Найбільшу питому вагу надходжень збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в Чернігівській та Прилуцькій ОДПІ.

Останні новини Чернігівщини

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини