Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 14:19:49

Понад 44 млн.грн "патріотичного збору" сплатили до бюджету платники Чернігівської ОДПІ

15.07.2016   08:16

Протягом січня-червня 2016 року платники податків Чернігівської ОДПІ спрямували на потреби Збройних сил України 44,6 мільйони гривень військового збору, що на 10,8 мільйони гривень більше відповідного періоду минулого року.

Про це повідомила начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Алла Супрун.

Податківець нагадала про те, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Тобто, оподатковуються збором усі доходи, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. Ставка військового збору становить 1,5 відс., а утримується військовий збір до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних сил України.

Поряд з цим, не підлягають оподаткуванню військовим збором операції фізичних осіб з валютними цінностями, у тому числі на конвертацію валютних переказів, валютно-обмінні операції та операції з банківськими металами. Крім того, тимчасово, на період проведення антитерористичної операції не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Останні новини Чернігівщини

Новобілоуська громадана Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громадана Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини