Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 17:39:30

Обсяг експортно-імпортних операцій на Чернігівщині склав більше 14 млрд. гривень

13.07.2016   07:14Агенцiя

За статистичними даними Чернігівської митниці ДФС протягом І півріччя у зоні діяльності митниці через кордон прослідувало 1,1 млн. громадян, пропущено 313 тис. транспортних засобів та 1,8 млн. тонн вантажів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС (за фактурною вартістю товарів) з початку року складає 14 035,89 млн. грн., з них експорт - 3 717,50 млн. грн. та імпорт – 10 318,38 млн. грн. За вартісними показниками це на 33 відс. та за ваговими - на 24 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

На ряду збільшення обсягів імпортних операцій – на 41 відс. за вартісними показниками та на 40 відс. - за ваговими, простежується тенденція до збільшення обсягів експорту за вартісними показниками на 17 відс. та зниження за ваговими - на 11 відсотків.

Найбільшу питому вагу у загальному товарообігу імпорту становлять міндобрива, тютюн, вироби з чорних металів, сигарети з фільтром, ацетатний джгут.

Основу експорту товарів складають шпалери, сигарети з фільтром із тютюну, заготовки верхньої частини взуття, молоко згущене з цукром, лісоматеріали та багатожильний провід.

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.