Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 08:04:43

Вагомий вклад у наведення порядку вносять безробітні громадяни

18.04.2012   12:14Агенцiя

З приходом весни люди наводять лад у своїх домівках, прибирають територію села, міста. Адже кожен добрий господар хоче зустріти Великодні та травневі свята у чистоті.

Вагомий вклад у наведення порядку вносять безробітні громадяни, які беруть участь в оплачуваних громадських роботах за направленням служби зайнятості.

Вони приводять до ладу вулиці, подвір'я навчальних закладів, кладовища, спортивні та дитячі майданчики, лісосмуги та узбіччя доріг. Там прибирають сміття і торішнє листя, ліквідують стихійні сміттєзвалища, фарбують гашеним вапном дерева та бордюри, упорядковують пам'ятники загиблим воїнам.

Для Ніжина вже давно стали традиційними народні толоки по наведенню належного порядку у місті та на його околицях. На цьогорічну толоку, яка відбулася напередодні Великодніх свят, прийшли 225 безробітних.

Разом з ними працювали і фахівці Ніжинського МРЦЗ. Озброївшись щітками, віниками, відрами, граблями і пакетами для сміття, працівники служби зайнятості та безробітні прибирали у так званому "Хвильовському лісі", що на околиці Ніжина, зробивши свій внесок у те, щоб старовинне гарне місто стало ще гарнішим.


Ірина Котлярова, начальник відділу інформаційних систем Ніжинського МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини